KOUPIT KNÍŽKU

Úplně ze všeho první chci říct, že jsem moc vděčná, že tu jste! 🙂

Markéta Mandíková

Ahoj, já jsem Christie!

Jsem 28 letá holka narozená v malém městě na západě Čech, která si plní (opravdu) velké sny. Během posledních deseti let jsem stihla procestovat půl světa, žít pět let v Austrálii, odešla jsem z práce a (pro mě osobně) nenaplňujícího kancelářského života 9-5, založila jsem projekt pomáhající stovkám lidí, začala vlastní podnikání a vytvořila si život, na který jsem opravdu hrdá. 

Moje motto je a vždy bude KEEPIN’ IT REAL. Jako influencer jsem měla možnost spojit síly s několika skvělými značkami a společnostmi, a musím říct, že jsem vždy nadšená z výsledků, které mají mnohem větší smysl, než jen reklamu. 

Na tuto stránku jsem pro vás připravila ty nejdůležitější informace, abyste je našli rychle a přehledně. Pokud se rozhodnete prolistovat mým blogem, najdete o mně a projektu mnohem více pro to, abyste se ujistili, jestli jsem pro Vaší případnou nabídku ten správný člověk. 

Moc se těším na Váš email a prosím, zda byste mi do něj mohli popsat Vaši vizi, jak si případnou spolupráci představujete, její podmínky a jaký je skutečný SMYSL Vaší nabídky. Ráda dělám věci, které mají pozitivní dopad na zdraví, ekologii či seberozvoj, a tak doufám, že najdeme společnou cestu tak, aby naše propojení mělo kvalitní dopad na společnost.

CO MOHU NABÍDNOUT?

bloger & Traveler

Mou velkou vášní je cestování. Vyrazit s batohem na několik dní do české přírody, koupit akční letenku do Asie, procestovat podzimní Nový Zéland ve vanu se světýlky, potápět se na ostrovech Fiji, relaxovat na yoga retreatu v Sardínii, (učit se) lyžovat a jíst pizzu v Itálii, strávit týdny barefoot na surf campu na Srí Lance... to všechno a mnohem víc je má představa o ideálním dobrodružství.

Pokud máte zájem, těším se na navázání nových přátelství (nejen) skrz cestovní příležitosti, psaní recenzí, dokumentaci Vašich hotelů, resortů a poznávání míst v České Republice i zahraničí.

Home design lover

Během pěti let života v Austrálii jsem pochopila, že domov je místo, kde bychom měli mít hlavně prostor DÝCHAT. Nezáleží na tom, jestli žijeme ve velkém domě se zahradou na vesnici, nebo v garsonce v centru města. Každý prostor má potenciál na svěží řešení a osobitý design.

Zamilovala jsem se do jednoduchosti, praktičnosti, minimalismu, přírodních barev i materiálů a spousty rostlin 🙂

Jsem velmi vděčná za navázání spolupráce s IKEA, se kterou budeme tvořit domov pro single holku žijící v malém bytě s terasou, milující jógu, zdravou kuchyni a válení se na gauči s vínem s dobrou knihou v ruce.

podcaster (soon)

Během svých 8 let v online světě jsem se mnohému naučila. Aniž bych to plánovala, vytvořila jsem jeden z nejznámějších českých projektů pro dívky a ženy, věnující se jejich zdravé sebedůvěře.

Dnes jsem dozrála do fáze, kdy chci svou teorii uplatnit v praxi. Ráda bych vzala své letité zkušenosti, příběhy čtenářek a inspirativní ženy, a pomocí business a seberozvojových (a hlavně vtipných, are you with me?:)) podcastů ženám dala šanci na kvalitnější život v oblasti naleznutí své vlastní cesty a podnikání, aniž by to převzalo vládu nad jejich životem.

Na přípravách se nyní pracuje.

ÚSPĚCHY A OCENĚNÍ

OBJEV ROKU 2017 v Czech Blog Awards

Umístění v TOP 10 v ocenění Křištálová lupa v kategorii Obsahová inspirace

Výhra v soutěži ŽENU ROKU 2018, kategorie pod 30

Pecha Kucha nights

Marketingová konference InstaMeet Praha

Živé vysílání v pořadu V CENTRU se Shopaholic Nikol

Rozhovor pro DVTV

Přednášky po akcích a školách po celé ČR

Ambasadorka Agáta Ulrichová v TEDxTalks Women 

a další… 

#ZaNormalniHolky V ČÍSLECH

1 k+
INSTAGRAM FANS
1 %
are WOMEN
1 %
AGE 18-34
1 k+
VISITS A MONTH

MY DREAM TEAM

Ahoj, jsem Míša a už 5 let fotím lidí. Zachycuji jejich emoce, náladu a vnitřní naladění. Nebaví mě dokonale tváře, ale ty, které v sobě mají příběh. Kdyby to šlo, vyfotila bych každou holku na světě, která o sobě kdy jen trochu zapochybovala, aby viděla, že je na ní něco výjimečného. To, co jí odlišuje od ostatních a dělá krásnou. Protože to, co vysíláme ven, dostáváme zpátky:) I proto Ti fandím Kristý, šla jsi do toho na plno a věnovala myšlence, projektu a ostatním holkám spoustu ze sebe, svého času, zájmu, energie a pozornosti. Vždy odhodlaná bojovat, máš můj obrovský obdiv.

Michaela Rusaňuková, fotografka projektu

Ahoj, já jsem Markéta a od roku 2014 se toulám po světě, podnikám, pracuji online a fotím. Minulý rok jsme s přítelem založili projekt Fakta země a Zachraň planetu. Je pro mě čest být nejen pravou rukou, ale i ambasadorkou projektu, protože nápad #ZaNormalniHolky se mi líbil už od začátku. Kdyby takový projekt existoval za mé puberty, bylo by vše asi mnohem snazší. Obdivuju Kristý za to, že se nikdy nevzdala a pomohla mnoho dívkám i ženám. Takového člověka naše česká scéna potřebovala! <3 Vždy ti budu ráda stát po boku, pomáhat a podporovat tě, mám tě ráda!

Markéta Mandíková, event manager

Ahoj! Jmenuji se Lucka a s manželem a pětiletým synem žiji v Příbrami. Po mateřské jsem se rozhodla splnit si sen a začít pracovat jako make-up artistka. Nyní mám na svém kontě přes třicet videoklipů, reklamy pro Innogy, ČSOB, Slevomat, MHD Plzeň a další. Aktuálně spolupracuji se Standup Factory. Vždy ráda podpořím dobrou věc, proto když přišla nabídka spolupráce s Týnkou, neváhala jsem. Netušily jsme, jak velký úspěch projekt bude mít, a když vidím, kolika lidem pomohl, jsem vděčná, že mohu být spoučástí.

Lucie Žurková, make-up artistka

,,když mě oslovila Kristy z projektu ,,zanormalniholky,, abych spolupracovala na foceni ambasadoru,byla jsem štěstím bez sebe!! Jsem rada když mohu někomu pomoct,udělat radost,zvětšit sebevědomí a dodat sebejistotu,protože si myslím ze o tom makeup je ,není to jen povrchní zalezistost jak si spousta lidi mysli!!! Muže pomoct ,udělat radost v těžkých chvílích nemoci,špatného životního období a třeba nám i dodá sílu k nějakému rozhodnutí protože se zrovna cítíme skvěle ! Dekuju kristynce ze takový projekt v dnešní internetové a instagramove době děla a pomaha tisícům slečen cítit se skvěle takové jakou jsou ať už s makeupem nebo bez ❤️

Lucie Urbanová, make-up artistka

parťáci projektu

Chcete se přidat?

kdo o projektu napsal

HOW TO BOOK

Pokud Vás můj profil a náplň práce zaujala, máte jakýkoliv feedback, nebo zájem o spolupráci, prosím kontaktujte mě na emailu zanormalniholky@email.cz nebo skrz odkazy na kontaktní formulář na této stránce. Do předmětu uveďte SPOLUPRÁCE. Moc vás prosím o informace o produktu, službě nebo akci, se kterou přicházíte, odkaz na Vaše webové stránky a/nebo sociální sítě, a jasnou nabídku spolu s Vaší představou naší teamové práce.

Emaily kontroluji každý den, přesto Vás prosím, dovolte mi odpovědět do 48 hodin.

www.zanormalniholky.cz

www.instagram.com/zanormalniholky

Styled Stock Photos for Instagram and Social Media, Flatlays, Social Squares from the SC Stockshop

Mockrát děkuji za pozornost a těším se na budoucí spolupráce.

×